Dezenfeksiyon Hizmetleri

Dezenfeksiyon Hizmetleri

Gezer İlaçlama Ltd. Şti. olarak her türlü mekanda özel ilaçlarla dezenfekte hizmetimiz bulunmaktadır. Dezenfekte hizmeti için size bir telefon kadar yakınız. Sorunsuz işlem için işi uzmanına yaptırmanız önemlidir.
 


Fiziksel olarak dezenfeksiyon ısı, ışık ve akustik (ses dalgaları-Ultrasound) dezenfeksiyonu ile sağlanmaktadır. Isı ile dezenfeksiyonun maliyeti yüksek olduğundan gıda endüstrisi gibi kısıtlı bir uygulama alanı vardır. Işık , güneş ışığı ve özellikle ultraviole ışık olarak dezenfeksiyon etkisine sahiptir. Ancak su ve su içindeki asılı maddeleri ve çözünmüş maddelerin ışığı absorbe etme özellikleri nedeniyle uygulama güçlükleri bulunmaktadır. Ultraviole ile dezenfeksiyon küçük tesislerde yaygınlık kazanmaktadır. Akustik dezenfeksiyon ultrasonik dalgalar üretimi ile yapılır. Bu uygulama küçük ölçekli temizlik işlerinde yaygındır.


Mekanik dezenfeksiyon su ve atıksu arıtımında yer verilen çeşitli arıtma yöntemleri içerisinde gerçekleşir. Filtrasyon, kimyasal çöktürme, basit çöktürme gibi işlem ve proses değişik verimlerde mikroorganizma giderimi sağlamaktadır.


Radyasyon ile dezenfeksiyon elektromanyetik veya diğer tür ışınlama ile yapılabilmektedir.

 


Sağlık Sektörü
Hastane Enfeksiyon Üniteleri ve Yer Yüzeyleri


Belediyeler,Kurum ve Kuruluşlar
Çöp ve Tıbbi Atık Toplama Alanları ve Taşıma Araçları


Toprak,Sera ve Tarım Alanları
Sera Yüzeyleri, Ortam ve Toprak Dezenfeksiyonu


Klimalar Ve Havalandırma Sistemleri
Otel,Hastane,AVM Havalandırma Üniteleri


Arıtmalar Ve Atık Su Sistemleri
Atık Sularda Koliform Dengeleme ve Şartlandırma


Kişisel Ve Umumi Alanlar
WC,Sauna,Güzellik Merkezleri,Evler ve Araçlar

 

+
Size nasıl yardımcı olabiliriz?