By Bio Yüzey Dezenfektanı

By Bio Yüzey Dezenfektanı

RNA virüsleri (familyalar) Coronaviridae alt türü corona virüstür. Calicivirade alt türü ise murine norovirüstür.

Murine norovirüs asite, etere, yüksek sıcaklık değerlerine dayanabilen ve dezenfektanlara direnç gösterebilen en dirençli türdür. Bybio Dezenfektan murin norovirüsler üzerinde KALICI OLARAK ETKİLİDİR.

Adenoviridae alt türü adeno virüs, Calicivirade alt türü murine norovirüs, Picornaviridae alt türü polio virüs türlerinin üçüde solda bulunan da tablodan anlaşılacağı üzere dirençli zarfsız (-) türlerdir. Bu türler üzerinde etkili olan ürünler zarflı (+) türler üzerinde çok daha etkindir.Bybio Dezenfektan Etkinlik Testi

Yeni Nesil Dezenfektan Bybio'nun misroskobik ortamda 24-48 saat etkinliği akredite labaratuvarlar tarafından belgelenmiştir.Yeni Nesil Dezenfektan Bybio® Nedir?

Bybio Dezenfektan,temel bileşeni guanidin bileşimlerinden oluşan yapay bir bakterisid polielektrolittir. Bybio Dezenfektan'ın bu özelliği gram-pozitif ve gram-negatif bakterilerde yüksek düzeyde dezenfektasyon sağlar.

Bybio® Dezenfektan Nasıl Çalışır?

Mikroorganizmalarda bulunan elektron yükleri, Bybio Dezenfektan'ın elektron yükü ile iyonik bağ kurarak etkileşime girer. Mikroorganizma zarı ile temas sağladığında hücre zarının içerisine nüfuz eder,hücre enzimleri ile biyolojik etkileşim haline geçer, nükleik asitlerin çoğalmasını engeller.

Bybio® Dezenfektanı Kullanım Alanları

Sağlık Sektörü Belediyeler,Kurum ve Kuruluşlar Toprak,Sera ve Tarım Alanları Klimalar Ve Havalandırma Sistemleri Arıtmalar Ve Atık Su Sistemleri Kişisel Ve Umumi Alanlar

Bybio Biosidal Ürün Ruhsatı Bybio Etiketi

+
Size nasıl yardımcı olabiliriz?